kemalcinarnatural.com'dan satın alacağınız tüm ürünler MNG ile teslim edilmektedir. Kargo takibinizi, cep telefonunuza SMS geldikten sonra gönderi kodunuzu yazarak takip edebilirsiniz.

Saat 14.00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü, Cumartesi 13.00'dan sonra verilen siparişler ise Pazartesi günü işleme alınır ve kargoya verilir. Herhangi bir gecikme yaşanması durumunda kemalcinarnatural.com tarafından size e-posta ya da telefon yoluyla bildirilir.

Verilen siparişteki teslimat adresi ve fatura adresi aynı ise ürün teslimat adresine, teslimat adresi ve fatura adresi farklı ise ürün ve fatura ile birlikte teslimat adresine gönderilir.

Tahmini teslim süreleri Türkiye'nin her yerine 1-4 gün arasında değişir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değilse haftanın belirli günlerinde size teslimat yapılır. 

Satın aldığınız ürün / ürünler bir e-posta ile tarafınıza bildirilir ve "Sipariş Takibi" bölümünde kayıtlı tutulur. Siparişinizin durumunu "Hesabım / Sipariş Takibi" bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

Ürün / ürünler teslim alınırken kargo yetkilisinin yanında kontrol edilmeli, eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz paket teslim alınmayarak kargo yetkilisine tutanak tutturulup geri gönderilmelidir. Sipariş verilen ürün / ürünler, müşteri tarafından teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini yerine getirdiği kabul edilir.
İPTAL VE İADE İŞLEMLERİ
Kemal Çınar  müşterisiyseniz değerlisiniz çünkü müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentileri bizim için önemlidir bu nedenle ücretsiz değişim ve iade güvenceniz bulunmaktadır. Herhangi bir nedenle siparişinizden memnun kalmazsanız,bize bigi vererek daha sonrasında satın aldığınız ürün yada ürünlerinizi, orjinal ambalajında, kullanılmammış ve etiketleri çıkartılmamış olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde değişim ve iade işlemi için geri gönderebilirsiniz.